• Zaproszenie

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rabce-Zdroju w ramach organizowanego cyklu „Rodzicielskie SOS” zaprasza na kolejne spotkanie o charakterze szkoleniowo-warsztatowym adresowane do Rodziców/Opiekunów prawnych pragnących wesprzeć rozwój swojego dziecka we wczesnym etapie życia (0-6 r.ż.).

Spotkanie będzie poruszało tematykę związaną z rozwojem percepcji słuchowej. Omówione zostaną takie zagadnienia, jak:

• Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

8 maja uczniowie klas I- III uczestniczyli w ciekawych zajęciach pszczelarskich zorganizowanych przez GCK w Spytkowicach w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Spotkanie było okazją do tego, by dzieci wysłuchały fascynujących opowieści z życia pszczół i zweryfikowały swoją wiedzę zdobytą podczas zajęć dydaktycznych.

• Święto Konstytucji 3 Maja

"Oj­czy­zna moja – to ta zie­mia dro­ga,
            Gdziem uj­rzał słoń­ce i gdziem po­znał Boga,
            Gdzie oj­ciec, bra­cia i gdzie mat­ka miła
            W pol­skiej mnie mo­wie pa­cie­rza uczy­ła..."

Maria Konopnicka

Apel z okazji 233 rocznicy Uchwalenia Konstytucji jest wpisany w kalendarz uroczystości naszej szkoły, dlatego też jest wspaniałą okazją, by uzmysłowić wszystkim, jak ważną rolę i znaczenie w tych trudnych czasach mają słowa Ojczyzna i Patriotyzm.

• Dzień Flagi

W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, który przypada 2 maja. Uczniowie zostali zapoznani z historią polskiej flagi oraz zasadami jej szacunku i czci. Rozstrzygnięto również konkursy na najpiękniej wykonaną flagę Polski dla klas młodszych oraz na najlepiej zrobioną gazetkę szkolną na 2 maja dla klas 4-8.

• Gmina Spytkowice
      • Gminne Centrum Kultury