24 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród, dyplomów i wyróżnień uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym z zaangażowaniem reprezentowali szkołę, biorąc udział w licznych konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz zawodach sportowych.
Wyróżnieni uczniowie swoją pracowitością, talentem i wytrwałością osiągali sukcesy, godnie reprezentując naszą szkołę na różnych szczeblach rywalizacji. Uroczystość była okazją do docenienia ich wysiłku, pasji oraz systematycznej pracy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym! Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz życzymy kolejnych sukcesów, nieustającej motywacji do rozwijania swoich talentów i realizacji marzeń.
Brawo dla wszystkich nagrodzonych!